Kjo është një pica bazë e bërë me një brumë shtëpi dhe disa sugjerime të klasifikimit.
Jini krijues me mbushje për këtë pizza - përdorni perime tuaj të preferuar dhe përzierjet e mishit, ose përzieni djathin.
Një kombinim i Provolone dhe Mozzarella ose Cheddar dhe Mozzarella janë zgjedhje të shkëlqyera.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për brumin:
- 1 paketë maja aktive thatë (rreth 2 lugë çaji)
- 1 filxhan me ujë (të ngrohtë)
- 1 lugë çaji sheqer
- 2 lugë vaj ulliri
- 2 1/2 filxhan miell me qëllim
- 1 kripë majë
- Për krye:
- 1 mund / 8 ounces salcë domate
- Opsionale: mish i pjekur ose suxhuk italian, i thyer
- 1 mund të kërpudhave (feta, drenazhuar)
- Opsionale: piper i gjelbër i holluar me feta dhe qepë
- 1/2 filxhan djathë parmesan (i integruar)
- 1 deri në 2 gota Djathë Mozzarella (ose një përzierje e Mozzarella dhe Cheddar, copëtuar)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F.
- Shtoni maja në ujë dhe nxiteni derisa të treteni. Shto sheqer, vaj, miell dhe kripë. Set tas përzierjen e mbushur me brumë në ujë të ngrohtë për 5 minuta për t'u ngritur. Pat pastë në një pizza të mirë-greased pjatë apo fletë cookie.
- Shtresat e shtresës në brumë në rendin e listuar.
- Piqni në furrën e nxehur për rreth 20 minuta, ose derisa kore të thehet.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Birra dhe Basil Pizza Recipe Crust
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 310 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 29 mg |
| sodium | 873 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 13 g |