Ky recetë bën dy bukë të kungujve, të përsosur për mbledhjet e vjeshtës dhe partitë. Freeze një copë dhe të marrë të dytë së bashku për një parti ose potluck. Gëzoni të dytë gjatë gjithë dimrit duke e lënë atë të shkrirë dhe duke e ngrohur atë në furrë kështu që ai ka atë shije të përsosur, të sapo-pjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 1/2 filxhan miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 2 1/2 gota sheqer
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë çaji sode buke
- 1 1/2 teaspoons kanellë (tokë)
- 1 lugë çaji arrëmyshk (tokë)
- 1 mund / 16 ounces kungull (purée)
- 1 filxhan vaj perimesh
- 4 vezë të mesme
Si ta Bëni
- Grease dhe miell dy pans bukë 9x5x3-inch. Ngroheni furrën në 350 F.
- Në një tas të madh përzierës, kombinoni miellin, sheqerin, kripën, sode buke, kanellë dhe arrëmyshk.
- Në një tas të veçantë, përzieni së bashku kungullin dhe vajin.
- Beat vezë në përzierje kungull, një në një, duke rrahur edhe pas çdo shtesë.
- Bëni një pus në qendër të përzierjes së miellit; shtoni përzierjen e kungujve. Llokoçis vetëm derisa përbërësit e thatë janë të lagur.
- Derdhni qëlloj në pans të përgatitur.
- Piqni 1 orë, ose derisa një marrës druri ose testues i tortës të futur në qendër del jashtë të pastër.
Më shumë Recipes
- Makineri bukë Pumpkin Bukë e shpejtë
- Kungull Oat Muffins me Datat
- Bukë kungull arre
- Muffins me kungull boronicë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 266 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 50 mg |
| sodium | 432 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |