Kjo buding bukë e shijshme është e mrekullueshme më vete. Për të nisur një nivel, shtoni salcë çokollatë ose rreth 1/2 filxhan çokollatë mini çokollatë në përzierje pak para pjekjes. Fruta të ngrohta ruan do të bëjë një salcë e shijshme për këtë buding gjithashtu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 ounces bukë të grirë franceze ose italiane, rreth 4 deri në 5 gota
- 3/4 filxhan gjalpë të butë badiava
- 4 gota qumësht,
- i ndarë
- 2/3 filxhan
- kafe sheqer
- 1/3 filxhan sheqer i grimcuar
- 3 lugë çaji
- vanilje
- 4 vezë të mëdha
- 1/2 filxhan mini çokollatë, opsionale
Si ta Bëni
- Gjalpë një pjatë 11x7-inch pjekje. Ftohni furrën në 350 F.
- Vendoseni bukën e shqyer në një tas të mesëm.
- Në një tas, futni 3 gota qumësht me 4 vezë dhe vanilje; derdh mbi bukën, nxitje për përzierje.
- Në një tigan, kombinoni gjalpë badiava, qumështin e mbetur 1 filxhan, dhe sheqernat. Nxehtësia e përzierjes mbi nxehtësinë e mesme derisa gjalpë badiava të shkrihet dhe përzierja është e qetë.
- Përzierje e gjalpë badiava në përzierje bukë.
- Shtoni mini çokollatë, nëse dëshironi.
- Hidheni në pjatën e përgatitur; piqni për 45 deri 55 minuta, ose deri sa të vendosni.
- Shërbyer me salcë me çokollatë ose salcë mjedër .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 506 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 126 mg |
| sodium | 330 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 17 g |