Karrota në tigan është e shpejtë dhe e lehtë, por nëse doni të shtoni disa shije, ju do të duhet të baste ato. Kjo lustër me sheqer vazhdon në fund, kështu që nuk do të digjet, por do të bëjë disa karota të mëdha të pjekur në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 duzinë e tërë
- karrota (peeled)
- 1/3 filxhan / 80 ml lëng portokalli
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer kafe
- 2 lugë çaji / 10 ml gjalpë
- 2 lugë vaj ulliri
- kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Kombinoje lëng portokalli, sheqer kafe, dhe gjalpë në një tigan. Ziej deri sa të fillojë të trashje.
- Hiq nga nxehtësia dhe mënjano.
- Ndërkohë, nxehni skarë dhe vajosni grates gatimi.
- Vendi karrota në skarë mbi një nxehtësi të mesme.
- Grill karrota, duke u kthyer herë pas here për rreth 4-5 minuta në varësi të madhësisë së karrotave.
- Kur karrota fillon të zbutet, lani me lustër.
- Vazhdoni të gatuani derisa lustër fillon të errësohet në karrota (rreth 3 deri në 4 minuta të tjera).
- Hiqni, shtoni lehtë me kripë dhe piper dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 192 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 221 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 2 g |