Këto fasule të pjekura janë të shkëlqyera për gatim dhe piknik të verës. Shfrytëzimi i fasuleve të pjekura të konservuara, kjo është e përkryer për atë cookout të minutës së fundit - thjesht mjeku me përbërësit që mund të keni tashmë në qilar ose frigorifer, dhe voila! Ju keni një pjatë të shijshme që është e gatshme në një punë të menjëhershme. Lista e thjeshtë e përbërësve përfshin proshutë, ketchup, qepë dhe shurup misri ose sheqer kafe, së bashku me seasonings.
Më shumë Recipes Cookout
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 feta proshuta, diced
- 1/4 filxhan qepë të grirë
- 2 kanaçe (16 ounces secila) fasule të pjekura
- 1/2 filxhan ketchup
- 1/4 filxhan shurup misri të errët ose sheqer kafe
- 2 lugë çaji
- mustardë të thatë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Në një tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme, kuzhinier proshutë deri pothuajse i freskët; shtoni qepë të drippings dhe vazhdojnë të gatuaj deri tenderit.
- Shtoni fasule, ketchup, shurup misri ose sheqer kafe, dhe mustardë tokësore; përzierje mirë.
- Nëse tigan nuk është i furrës, transferoni përzierjen në një pjatë të pjekur.
- Mbulo dhe piqni në furrën e nxehur për 30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 586 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 263 mg |
| karbohidratet | 109 g |
| Fibër diete | 29 g |
| proteinë | 34 g |