Nëse ju pëlqen pule tuaj me lëkurë crispy, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer. Ata bëjnë një vakt të shkëlqyer të përditshëm dhe ata do të ishin të përkryer për një piknik apo ngjarje të pasme. Pamëzimi dhe pastaj pjekja e kofshëve në një tigan të rëndë prej hekuri i bën ata të japin më shumë yndyrën e tyre, gjë që e lë lëkurën të copëtuar dhe të shijshme. Të gjitha që ju duhet është pak kripë dhe piper!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 deri në 8 kofshë pulash, me lëkurë
- Kripë kosher dhe piper të zi terren (për shije)
- 2 deri në 3 lugë çaji vaj vaji (ose vaj badiava)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 425 F (220 C / Gas 7).
- Sasi e vogël e kofshës pule me kripë kosher dhe piper.
- Ngrohni vajin në një tigan të madh, të rëndë në furrë (gize është e përsosur) mbi nxehtësinë mesatare.
- Kur vaji është i nxehtë, por jo pirja e duhanit, rregulloni kofshët e pulës në tigan, në anën e lëkurës poshtë. Gatuaj për 15 minuta, ose derisa lëkura është e thekur mirë. Një ekran splatter është një gjë e mirë që duhet të keni për këtë hap. Leviz kofshët nga koha në kohë për t'i mbajtur ato në mënyrë të barabartë, por mos i ktheni ato.
- Zhvendoseni tiganin në furrë dhe vazhdoni të gatuani, me anë të lëkurës poshtë, për 15 minuta. Kthejeni dhe vazhdoni të gatuani për 5 minuta më gjatë.
- Për të qenë i sigurt, përdorni një termometër ushqimor të futur në pjesën më të trashë të kofshës. Temperatura minimale e sigurt për pulat dhe shpendët e tjerë është 165 F (74 C).
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
- Oven Fried Chicken kofshë Me Panko dhe Parmesan
- Pulë me gjalpë jugore
- Top 29 Recetë për kofshën e pulave
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1207 |
| Fat i shëndoshë | 72 g |
| Fat i ngopur | 20 g |
| Fat i pangopur | 29 g |
| kolesteroli | 418 mg |
| sodium | 446 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 131 g |