Kjo shkon mirë me pulë të ftohtë të zier ose me shumë lloje peshku.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë copëtim të imët (qepë e gjelbër)
- 1 copë xhenxhefil të freskët prej 2-inç, të prera dhe të copëtuar imët (2 1/2 - 3 lugë çaji)
- 2 lugë çaji kripë
- 4 lugë badiava ose vaj perimesh
Si ta Bëni
1. Set scallions mënjanë në një tas të vogël heatproof. Llokoçis në xhenxhefil dhe kripë.
2. Ngroheni vajin në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë e mesme për rreth 5 minuta, deri sa të shndritë në pjesën e poshtme dhe shumë të nxehtë, por ende jo pirja e duhanit (rreth 300 ° F).
3. Me kujdes ngjitni vajin në përzierjen e xhenxhefilit / xhenxhefilit. Do të ftohtë për disa sekonda. Pasi të ndalojë cëcëritës, llokoçis, dhe pastaj le të qëndrojë për 2 minuta para se të shërbejnë.
Salcë xhenxhefil shaloni - kjo e bën një shoqërim të mirë me prodhimet e detit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 84 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 776 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |