Një variant i vajit të xhenxhefilëve të ëmbëlsirave, ky salcë e thjeshtë bën një shoqërim të shkëlqyeshëm me prodhimet e detit, sidomos prawns steamed ose pan-skuqur ose fiston. Receta bën thirrje për prerje të imët të skelions dhe xhenxhefil, por ju gjithashtu mund të prerë ata julienne-style për një prezantim të ftuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë salcë soje të errët
- 1 1/2 lugë
- salcë soje të lehta
- 1 1/2 lugë ujë ose supë pule
- 1 lugë çaji sheqer kafe, ose për shije
- 6 Scallions (qepë e gjelbër, onions pranverë), përfundon hequr, copëtuar finely
- 1 2-inch xhenxhefil i freskët i prerë, i mbuluar me qime dhe i copëtuar imët
- 1 Piper piper i gjelbër ose i kuq, de-seeded dhe feta
- 3 lugë badiava ose vaj perimesh
Si ta Bëni
- Kombinoje salcën e soje , ujë dhe sheqer në një tas të vogël të ngrohjes. Llokoçis në scallions, xhenxhefil, dhe copëtuar piper djegës.
- Nxehtësia e vajit në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë mesatare për rreth 5 minuta, deri sa të shndritë në pjesën e poshtme dhe shumë të nxehtë, por ende jo pirja e duhanit (rreth 300 gradë F).
- Derdhni me kujdes vajin në përzierjen e xhenxhefilëve. Do të ftohtë për disa sekonda. Pasi të ndalojë cëcëritës, llokoçis, dhe pastaj le të qëndrojë për 2 minuta para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 139 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 895 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |