Kjo buding bukë e shijshme është një zgjedhje e ëmbëlsirë e madhe për Falënderimet ose darkën e Krishtlindjeve, ose ndonjë vjeshtë ose vakt dimëror. Nëse është e mundur, përdorni një bukë të pasur si brioche ose challah .
Shërbyer buding të ngrohtë me një salcë vanilje ose një drizzling e krem.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5-6 gota bukë të shqyer (brioche ose rrotullon, rreth 8 ounces)
- 1/2 filxhan kastravec të thata (copëtuar ashpër)
- 2 portokall (1/2 filxhan lëng dhe rreth 2 teaspoons zest)
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 3 gota gjysmë e gjysmë (të nxehtë deri në nxehtë, por jo të valë)
- 4 vezë të mëdha
- 1 filxhan sheqer i grimcuar
Si ta Bëni
- Gjalpi një shesh 9-inch ose 11x7-inch pjekje pjekje. Ftohni furrën në 350 F.
- Në një tas të madh, kombinoni bukën e copëtuar, Kastrati, kokrrat e portokallit dhe lëngun.
- Në një tas tjetër, vixeni së bashku vanilen, gjalpin, gjysmën e gjysmë dhe vezët. Hidhni mbi bukën; llokoçis në sheqer.
- Le të hani bukë për rreth 5 minuta.
- Hidheni në pjatën e përgatitur; vendoseni në një tigan të madh dhe vendosni në raft në furrë.
- Hidhni ujë shumë të nxehtë në pjatën më të madhe, në një thellësi prej rreth ½ inç.
- Piqni për 45 deri në 55 minuta, ose deri sa të vendosni.
- Shërbyer me salcë vanili , salcë uiski , ose një krem pak të rëndë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 332 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 160 mg |
| sodium | 135 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 8 g |