Ky recetë përdor skarë për të ngadalësuar tymin e peshkut dhe rezulton në një pjatë me të vërtetë të shijshme. Përdorni copa të mira druri për të siguruar tymin dhe mos nxitoni procesin e gatimit. Tradicionalisht, dru afer ose dru kedri përdoret për salmon, por për këtë recetë hickory, lisi apo qershi janë opsione të mëdha.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pounds (900 g) fileto salmoni
- 3 lugë (45 ml) gjalpë, të shkrirë
- 3 lugë (45 ml) rum
- 2 lugë (30 ml)
- vaj ulliri
- 2 kokat e hudhrave, karafilët e shqjelur dhe të grirë
- 1 lugë gjelle (15 ml) piper i zi
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit përveç salmonit.
2. Vendosni fileto të salmonit në një tabaka ose fletë pjekjeje. Top me përzierje gjalpë-rum, përhapjen e saj në mënyrë të barabartë mbi salmon. Le të ulen për rreth 15 deri në 30 minuta.
3. Ngrohni skarë dhe përgatiteni për tiganisje indirekte . Kjo recetë punon veçanërisht mirë me një skarë me qymyr.
4. Kur skarpi është i gatshëm, butësisht vendosni fileto salmoni mbi pjesën e paalduar (indirekte) të skarës.
Mbani skarë në një nxehtësi të ulët. Ju mund të shtoni patate të skuqura mesquite soaked për aromë shtesë tym. Mbylle kapakun dhe lëreni salmonin për 30 deri 45 minuta në varësi të trashësisë. Kontrolloni për doneness duke flaking larg peshk në pjesën thickest. Salmon gatuar thekon lehtë dhe në mënyrë të barabartë. Ngjyra duhet të jetë e kuqe rozë pa asnjë shkëlqim.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 437 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 117 mg |
| sodium | 869 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 38 g |