Ky kërpudhë me barishte me barishte përmban karrota dhe qepë dhe bën një darkë të shijshme.
Bërxolla dhe kërcellët e mishit të qengjit janë shumë të shtrenjta dhe të butë për të ngrënë në një tavë. Por kjo pjatë e bën përdorimin e më pak të shtrenjtë bërxollë qengji supë të cilat janë prerë nga krahu krahun e shpatullës dhe janë një prerje më të ashpër të mishit - kandidatët kryesor për tenxhere braising.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 bërxolla të mishit të qengjit, rreth 1 1/2 pound total
- 6 karrota, të prera në copa prej 2 inç
- 4 onions mesatare, peeled dhe përgjysmuar
- 1 fletë gji
- 4 patate të skuqura dhe cubed mesatare (opsionale)
- 1/2 lugë çaji gjethe të thata gjethe, u shpërbë
- 1/2 lugë çaji oregano të thata
- Dash piper
- 2 kube vezore viçi ose një bazë apo granula ekuivalente
- 1 filxhan ujë të valë
Si ta Bëni
- Zvogëloni yndyrën e tepërt nga kollonat e qengjit. Shpëlarje dhe pat ato të thatë me peshqir letre.
- Në një tigan jo të butë mbi nxehtësinë mesatare, qengji kafe kafe mirë në të dy anët për rreth 15 minuta.
- Furrë ngrohëse në 375 F.
- Organizoni copëzat e qengjit në një shtresë të vetme në një pjatë të pjekjes së cekët, 2-litërshe. Shto karrota, qepë dhe fletë gji. Nëse dëshironi, shtoni patate opsionale kubike. Sasi këpusin qengji me trumzë, rigon dhe piper.
- Shpërndani buzët e viçit, kokrrizat e buzëve ose bazat e viçit në ujë të vluar. Mbulo me petë dhe piqni për 45 minuta.
- Zbuloni dhe derdhni yndyrën. Piquni 20 minuta më gjatë. Shërbyer bërxlat e qengjit me perime dhe lëngje pan.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 641 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 160 mg |
| sodium | 896 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 46 g |