Supë e rërës së vezëve tradicionale kineze vjen e mbushur me aromë, por edhe me kalori. Thjesht duke zëvendësuar bardhët e vezëve për vezë të plota zvogëlon përmbajtjen e yndyrës në këtë supë ushqyese.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota supë pule ose stok
- 2
- Bardhë vezë , rrahur lehtë
- 1/2 teaspoon sheqer
- Kripë, për shije
- 2 teaspoons verë kineze oriz ose sherry thatë, opsionale
- 2
- Qepët e gjelbër , (qepët e pranverës, scallions) vetëm pjesë të gjelbra, të prera hollë në raunde të vogla
Si ta Bëni
- Në një wok ose tigan, sillni 4 gota të supë pule në një çiban.
- Shtoni sheqerin, kripën dhe verën e orizit ose sherryn e thatë nëse përdorni. Cook për rreth një minutë.
- Hiq nga nxehtësia. Gradualisht llokoçis në bardhë veze, nxitje vetëm në një drejtim. (Shkopinjtë janë ideale për këtë nëse i keni ato).
- Garnizoni me qepë të gjelbër dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 30 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 821 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 5 g |