Mustardë mjaltë shton aromë për këtë recetë të thjeshtë të pulave dhe spinaqit të ngadaltë të gatimit. Shërbyer pjatën me oriz ose patate të pjekura për një darkë të shijshme familjare.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjysma e gjoksit të pa kockave të pulës
- 1 heaping lugë mjaltë mustardë Dijon
- Dash e kripës dhe piper i zi terren i ashpër ose piper i kalitur
- 2 pako (8 ounces secila) spinaq foshnja, ose gjethe të freskëta 1 spinaq (larë dhe tharë)
- 2 lugë gjelle gjalpi (prerë në copa të vogla)
- Opsionale: kërcell i freskët i copëtuar ose majdanoz
- Opsionale: bajame me feta te thara *
Si ta Bëni
- Grease futni enën e tenxhereve të ngadaltë ose llak me llak për gatim pa kokë.
- Lani duart e pulave dhe thani.
- Fërkoni pulën me mustardë me mjaltë; sasi e vogël me kripë dhe piper.
- Organizoni gjinjtë e pulës në futjen e enëve të tenxhere të ngadalshëm. Top me spinaq.
- Nqs suva juaj e ngadaltë është shumë e vogël për të gjithë spinaqin, avulloni shkurtimisht dhe shtoni gjethet e spinaqit.
- Dino spinaq me gjalpë dhe spërkas me më shumë kripë dhe piper.
- Garnizoni me cilantro ose majdanoz ose spërkate me bajame të thekur para se të shërbeni, nëse dëshironi.
- Mbulo dhe kuzhinier me LOW për 5 deri në 6 orë.
* Për të bajame të pjekura, shtoni në një tigan të thatë mbi nxehtësinë mesatare. Cook, vazhdimisht nxitje, derisa të lehtë browned dhe aromatike.
Më shumë Recipes
Ngushëllues i ngadalshëm Kokë pule, Tex-Mex Style
Çokollata e Ngrohtë e Kreoleve me Suxhuk
Ngushëllues i ngadalshëm nxorri pulë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1287 |
| Fat i shëndoshë | 76 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 30 g |
| kolesteroli | 434 mg |
| sodium | 532 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 135 g |