Salcë klasike Hollandaise nuk është aq e ndërlikuar sa disa do të besonin. Merrni atë ngadalë, ndiqni udhëzimet, dhe ju do të keni një përsosur Hollandaise salcë çdo kohë.
Ende nervoz shikoni udhëzimet hap pas hapi të Danilo Alfaros për një salcë hollandeze të përsosur .
Hollandaise Sauce është një shoqërim i shijshëm në shumë pjata: peshk, vezë, asparagus janë partnerë të përsosur në salcën e butë dhe të butë. Për variacionet në një salcë hollandeze klasike kanë një vështrim në këto receta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 250g (8 oz) gjalpë i pakripur
- 4 yolks vezë të mëdha
- 1 lugë çaji uthull dragon
- Kripe kripë
- ½ limon
- spec i kuq
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një nxehtësi të ulët. Ajo do të ndahet për të bërë një shtresë të yndyrës së qartë të artë (gjalpë sqaruar) në krye. Përdorni një çekan për të hequr gjalpën e sqaruar, duke lënë mbetjen e qumështit në tigan (hidhni mbetjen). Mbani gjalë sqaruar në një vend të ngrohtë.
- vendos yolks veze në një tas çeliku inox me uthull, kripë dhe 2 teaspoons ujë të ftohtë dhe lëviz për disa minuta.
- Vendosni tas mbi një tigan me ujë të zier.
- Vazhdoni të lëvizni derisa përzierja është e zbehtë, e trashë dhe me gëzof.
- Hiqni nga tigani i ujit të zier dhe ngadalë lëvizni në gjalpë sqaruar. Shtrydh në lëng limoni, sezoni me një majë të cayenne dhe kontrolloni kripë. Shërbejeni sa më shpejt që të jetë e mundur.
Recetë mirësjellje e Kantinë - Libri i Madh britanik i Ushqimit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 497 |
| Fat i shëndoshë | 52 g |
| Fat i ngopur | 31 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 348 mg |
| sodium | 168 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 8 g |