Kjo është një zgjedhje e shkëlqyer në qoftë se jeni duke kërkuar për një meze të keq, pa mish. Kepucet e kërpudhave janë të mbushura me një përzierje të gjallë me speca të kuq të pjekur, artichokes dhe djathë Boursin.
Përdorni kërpudha të veshkave të foshnjës ose kërpudha të rregullta në këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 20 deri 24 kërpudha të mesme dhe të mëdha (foshnja portabella ose butoni)
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1/4 filxhan qepë (copëtuar imët)
- 1 mund (15 ounces) artichokes (drenazhuar dhe finely copëtuar)
- 1/4 filxhan piper i kuq i pjekur (copëtuar)
- 1/3 filxhan crumbs bukë i kalitur
- 1 paketë (5.2 ounces) Boursin djathë me hudhër dhe bimëve
- 1/2 filxhan djathë djathi (copëtuar)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F. Zgjejni lehtë një pjatë të pjekjes së cekët ose lani lehtë me llak për gatim.
- Lani kërpudhat dhe hiqni me kujdes rrjedhjet. Set kapele mënjanë.
- Prish rrjedh imët.
- Shkrihet gjalpi në një tigan mbi nxehtësinë mesatare. Shtoni qepën e copëtuar finisht dhe kërcell kërpudhash të imët. Cook, nxitje shpesh, deri zbutur, rreth 3 minuta. Shtoni karçofet e copëtuar imët dhe piperin e kuq të pjekur. Cook, nxitje, deri nxehtë. Shtoni thërrimet e bukës dhe djathin Boursin. Cook, nxitje, derisa të përzier mirë dhe të nxehtë.
- Organizoni kapakët e kërpudhave në pjatën e përgatitur. Mbushni shkronja kapitale dhe krye me një djathë djathi të copëtuar pak. Piqni për rreth 15 minuta, ose derisa kërpudhat të jenë kafe.
Më shumë Recipes mbushur Mushroom
Kërpudha të mbushura me gaforre
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 170 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 38 mg |
| sodium | 306 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 13 g |