Një recetë e thjeshtë por e shijshme e patëllxhanit për patëllxhan vegjetariane Thai-style me erëz me piper kajsi dhe salcë me basil. Mund të duket sikur po copëtoni shumë borzilok, por mos kini frikë të shtoni të gjitha, sepse cayenne dhe basilisht kombinohen me të vërtetë për të krijuar një aromë unike me aromë Thai. Nëse ju pëlqen patëllxhan, ju do të love këtë vegjetarian Tha recetë basil patellxhan. Pair atë me oriz ose një sallatë me aromë aziatike të tilla si një sallatë Thai papaja ose një sallatë Vietnamese viçi . Kënaquni!
Shih gjithashtu: Më shumë receta ushqimore vegjetariane dhe vegane
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 tbsp. vaj ulliri
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 patëllxhan, copëtuar
- 1/2 tsp. thekon e kuqe piper
- 2 tbsp. salce soje
- 1/3 c. basil të freskët, copëtuar
Si ta Bëni
- Sautee hudhër në vaj ulliri për rreth 2 minuta. Shto patëllxhan, salcë soje, dhe piper i kuq dhe thekon të gatuaj për 3 deri në 5 minuta të tjera.
- Shto basil, nxitje mirë, dhe kuzhinier për një tjetër minutë, ose deri patëllxhan është bërë.
Më shumë vegjetarian dhe Vegan Thai Recipes:
Rrotulla të Lehta dhe të Çastit të Pranverës
Rrota pranverore të stilit Thai
Thai Style Stir Fry Recipe me salcë Hoisin
Supë me perime të nxehtë dhe të thartë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 327 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 970 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 14 g |
| proteinë | 11 g |