Panxhakët e shijshme hungareze janë pancake të hollë letre të shërbyera mbështjellë ose të palosur në trekëndëshat me mbushje të shijshme si vezë të fërguara dhe kërpudha, mish të ngrënë, ushqim deti dhe perime.
Palaksinta mund të shërbehet si një kurs kryesor, meze, mëngjes i vonë ose gjellë dreke.
Palacsinta është e ngjashme me crepes franceze, naleśniki polake , dhe palacinke kroate / serbe. Shiko këtë recetë të ëmbël të panxhakës për mbushje të ëmbla. Kur ata janë bërë pirg për të formuar një tortë, ajo quhet rakott panacsinta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 vezë të mëdha, rrahur
- 1 filxhan qumësht të plotë
- 1/3 filxhan sode klubi
- 1/3 filxhan uji
- 1 1/4 filxhan miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm për përzierje, kombinoni vezë, qumësht, sode klubi dhe ujë. Llokoçis në miell, sheqer, kripë dhe vanilje për të formuar një gotë të butë.
- Nxehtësia e një gjalpi lugë çaji në një tigan 8-inch. Përdorni një çekan të vogël për të shtuar legen të mjaftueshëm për të mbuluar pjesën e poshtme të tiganit në një shtresë të hollë, madje me shtresa të rradhës, sipas nevojës për të mbuluar.
- Gatuani për 2 minuta në anën e parë dhe 1 1/2 minuta në anën e dytë ose deri sa të jetë i zbukuruar lehtë. Hiqe dhe mbaj ngrohtë. Përsëriteni me gjalpë dhe gjalpë të mbetur.
- Plotësoni me zgjedhjen tuaj të vezëve të fërguara me kërpudha, mish të ngrënë, ushqim deti ose perime. Roll ose fish në një trekëndësh dhe garnitur me një salcë i këndshëm e zgjedhjes dhe një sasi e vogël e chives copëtuar, nëse dëshironi.
- Ata gjithashtu mund të formohen në një "çantë të lypësit" që t'i ngjajnë një qese të vogël parash dhe të lidhur me një vathë të bardhë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 185 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 165 mg |
| sodium | 3.625 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 8 g |