Recetë Creole Recetë
Salcë Creole është një salcë me domate me aromë të bërë me qepë të skuqura, speca jeshile dhe hudhra, dhe i kalitur me piper shprishur.
Shënim: Ky recetë kërkon 1 kuart të salcës domate klasike , e cila është një nga pesë salcat e ashtuquajtura nëna të arteve të kuzhinës. Ju mund të përdorni në vend të kësaj 1 litër salcë bazë makarona domate , e cila është më e lehtë për t'u bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kuart salcë domate
- 3/4 filxhan qepë (copëtuar)
- 3/4 filxhan selino (copëtuar)
- 1/2 filxhan piper jeshil (diced)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1 fletë gji
- 1/2 lugë çaji oregano (tharë)
- Zest i 1 limon
- Kripë (kosher për shije)
- Piper i zi (terren i fresket, per shije)
- Piper Cayenne (për shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan me dendësi të lartë, hidhni qepë, piper të gjelbër, selino dhe hudhër derisa qepët janë të tejdukshëm, rreth 5 minuta.
- Shtoni salcën e domates, gjetheve të gjirit, origjinës dhe limonit. Sillni në një zierje dhe kuzhinierini për rreth 15 minuta.
- Hiqeni fletën e gjirit, të shtoni me kripë, piper, dhe cayenne dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 31 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 35 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |