Ky është versioni bazë, klasik i recetës sables cookie. Mund të ndryshohet në kaq shumë mënyra, nga shtimi i një krem me salcë për të mbushur spërkatën. Bëni recetën tuaj të nënshtruar ose të shijoni atë në mënyrën tradicionale - si sasi të ngushëlluar të vaniljes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 10 lugë gjelle gjalpi
- ½ filxhan sheqer (grimcuar)
- 1 vezë
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- Larë me vezë:
- 1 bardhë veze
- 2 teaspoons ujë
Si ta Bëni
Në një tas të mesëm përzieni miellin dhe pluhurin e pjekjes dhe vendosni mënjanë. Në tas të madh të përzierjes, kremni gjalpën dhe sheqerin së bashku derisa të jetë e qetë. Shtoni vezën dhe ekstraktin e vaniljes dhe përzieni në përbërësit e thatë derisa të formohen brumë të butë.
Formoni brumin në një formë të diskut ose në një diametër prej 2 inç. Përfundoni brumin në përfundimin e plastikës dhe të ftoheni për 1 orë. Ngroheni furrën në 350F. Përgatitni larë vezë duke rrahur së bashku bardhë veze dhe 2 teaspoons ujë.
Rrokullisni diskun e brumit në trashësi ¼ inç, dhe prerë sables duke përdorur një prerës 2-inch incizim cookie. Nëse përdorni një regjistër të brumë cookie, fetë atë në mënyrë të tërthortë në monedha të trasha ¼-inch. Brush sables me larë vezë, dhe piqem në një fletë perimesh pjekje pergamenë për 15 minuta, ose derisa ata janë të lehtë browned rreth skajet. Ftohini sables për 2 minuta në fletë cookie dhe pastaj transferoni në një raft tela për të ftohur plotësisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 107 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 29 mg |
| sodium | 100 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |