Ky limon beurre blanc salcë recetë e bën një salcë të pasur, me shkëlqim të përkryer për salmon të pjekur në skarë ose pule. Për shijen dhe dekorimin e shtuar, spërkatën kaperët në majë të gjellës së përfunduar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë lëng limoni të freskët
- 4 lugë verë të bardhë thatë
- 2
- shallots , copëtuar imët
- 1 lugë gjelle crème fraiche
- 1 filxhan gjalpë të ftohtë, të prerë në 16 kube
Si ta Bëni
Në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë e mesme të lartë, sillni lëng limoni, verë dhe shallots në një vlim. Vazhdoni zierjen e përzierjes për 3 deri në 5 minuta, deri sa të zvogëlohet dhe të trashet pak. Shto creme fraiche në lustër dhe vlim atë për një shtesë 2 minuta.
Shto gjalpë, një kub të njëkohshëm, duke lejuar çdo pjesë të gjalpë të shpërndahet plotësisht para se të shtoni një tjetër. Kur e fundit e gjalpë sapo është shkrirë, hiqeni tiganin nga nxehtësia dhe shtypni shallot, nëse dëshironi.
Sezoni salcë beurre blanc me kripë dhe piper dhe shërbej menjëherë.
Ky limon beurre blanc recetë salcë bën rreth 1 filxhan salcë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 431 |
| Fat i shëndoshë | 47 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 124 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |