Kasseri dhe Kefalotere janë djathra të forta greke, të cilat mund të gjenden në shumicën e dyqaneve ushqimore greke apo të Lindjes së Mesme ose në dyqanet e ushqimit gustator. Për këtë gjellë, feta djathë janë të skuqur dhe flamed. Edhe pse kjo është mjaft e lehtë dhe e thjeshtë për t'u bërë, të jetë i sigurt për të lexuar këshilla flambe para fillimit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16 ounces Kasseri (ose Kefalotere)
- 1/4 filxhan Miell
- 12 lugë gjelle gjalpë (ose margarinë)
- 4 lugë lëng limoni
- 2 ounces konjaku
Si ta Bëni
- Pritini Kasseri në feta 1/2-inch, duke lejuar rreth 4 ounces për çdo shërbim.
- Ftoheni ftohtë në ujë me akull. Pat thatë dhe pluhur me miell.
- Për çdo shërbim, shkrihet 3 lugë gjalpë deri sa të sizesh, por nuk ka ngjyrë kafe.
- Shto feta djathë dhe saute shpejt në të dy anët.
- A nuk overcook ose djathë do të shkrihet dhe rrinë në tigan.
- Për çdo shërbim, shtrydhni lëngun e gjysmë limoni në tigan dhe spërkate me disa pika Cognac. Ndez.
- Shërbyer djathë kur flakët vdesin poshtë.
Burimi i recetës: (Plume). Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 539 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 101 mg |
| sodium | 723 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 35 g |