Këto dumplings shijshme janë të mëdha për përdorim në supave dhe stews. Përmasat janë një pjesë e gjalpit, njëra vezë (në peshë), një pjesë miell.
Dumplings gatuaj janë zier në ujë ose supë, drenazhuar dhe përdoret në supave si garnishes. Mbushni ato para kohe dhe ngrini për shtesa të lehta në supa tuaj.
Bën 3 duzina dumplings të vogla
Çfarë do t'ju nevojitet
- 14 lugë / 7 ounces gjalpë (zbutur)
- 4 vezë
- 1 3/4 filxhan miell
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji
- arrëmyshk
Si ta Bëni
- Kremë gjalpën deri në dritë dhe me gëzof. Shtoni vezët, një në një, duke rrahur pas çdo shtese. Llokoçis në përbërësit e thatë. Ftoheni për rreth 1/2 orë.
- Sillni një tenxhere të madhe me ujë vetëm për të vluar. Duke përdorur dy lugë, formoni dumplings në formë trekëndore dhe i lëshoni ato në ujë të valë.
- Vlim për 3 deri në 5 minuta secila dhe hiqni nga uji në kullim.
Këshillë 1: Për të ndihmuar dumplings ikjen, vendosni një pjatë të vogël me kokë poshtë në një tas dhe vendosni dumplings mbi të; uji do të mbledhë në fund të tas.
Këshillë 2: Për të ngrirë, vendosni dumplings të gatuar dhe të ftohur në një fletë cookie të veshur me letër dylli dhe ngrijeni. Kur të ngriheni, vendosni dumplings në një qese plastike frigorifer dhe hiqni sa më shumë ajër të jetë e mundur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 360 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 18 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 210 mg |
| sodium | 292 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 6 g |