Evropianët e Lindjes e duan kombinimin e shijeve të ëmbla dhe të thara vetëm për aq sa duan të ruajnë ushqimet. Këtu është një recetë e mrekullueshme për turshi ëmbël dhe i lagësht. Në polonisht, kjo njihet si słodko-kwaśnym ogórkiem (SWOHD-koh KVASH-nim oh-GOORR-kyem). Recipes për turshi ëmbël bollëk. Kjo është vetëm një dhe nuk kërkon një banjë me ujë të nxehtë, kështu që turbullat e djegura duhet të mbahen në frigorifer (deri në dy javë) derisa të hahet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 25 trangujve të mesme të pickling (larë dhe feta 1/4-inch trashë)
- 6 qepë të mesme (prerë në unaza të hollë)
- 2 speca jeshile (larë dhe me dics)
- 3 karafil të grirë hudhër
- 1/2 filxhan kripë pickling (ose kripë kosher)
- 3 gota musht ose uthull të bardhë
- 5 gota sheqer
- 2 lugë fara mustarde
- 1 1/2 lugë çaji fara selino
- 1/2 lugë çaji karafil (e tërë)
- 1 lugë gjelle shafran i Indisë
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni tranguj me qepë, speca jeshile, hudhër dhe kripë. Le të marinohet 3 orë.
- Në një tigan të madh, përzier uthull me sheqer, farat e sinapit, fara selino, karafil, dhe shafran i Indisë. Sillni një çiban.
- Shto lëngun marinues në tigan dhe përsëri të sjellë një çiban. Ndërkohë, mbushni deri në 8 kavanoza të sterilizuara kuartësh me tranguj, perime dhe erëza, të paketuara fort. Kur përzierje uthull kthehet në çiban, menjëherë derdh atë në kavanoza, duke lënë 1/4-inch headspace. Mbulo me kapak dhe unaza sterilizuar, duke i vidhosur ato. Kthehet me kokë poshtë në një leckë të pastër dhe të ftohtë. Turshi i ftohur me frigorifer deri sa të gatshëm për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 17 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 223 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |