Rose Iced Tea merr aromën e saj delikate të trëndafilit nga uji i trëndafilave dhe rosebudët e thata.
Nëse nuk jeni të sigurtë se ku mund të bleni uji uji, shikoni këtë udhëzues për blerjen e ujit të trëndafilit . Trëndafilët e thatë zakonisht shiten si një " çaj bimor " ( tisane ) dhe mund të gjenden në pjesën më të madhe të shumë dyqaneve të ushqimit të shëndetshëm, ose nëpërmjet shumë çajve dhe prodhuesve të barit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 teaspoons çaj të zi (preferohet Nilgiri çaj të zi , i cili prodhon një çaj të freskët me aromë të pastër dhe të pastër)
- 2 lugë çaji gruri rosebuds tharë
- 2 gota me ujë të valë
- 2 lugë çaji mjaltë (preferohet mjalti Tupelo ose një tjetër mjaltë i butë)
- 1/4 lugë çaji u rrit me ujë
- 2 gota akullore ose akullore të grimcuar
Si ta Bëni
- Bëni gjethet e çajit dhe rosebuds në ujë të valë për pesë minuta.
- Çajeni çajin dhe ndizni mjaltin.
- Chill përzierje për rreth tre orë.
- Hidhni mbi akull, shtoni ujë u rrit, llokoçisni dhe shërbeni, duke shtuar më shumë akull nëse është e nevojshme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 36 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 12 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 3 g |