Mish viçi i grirë në thekër me salcë ruse dhe koleslaw është lehtë sanduiç më i shijshëm i krijuar ndonjëherë.
Është e lidhur me sanduiçin e Reuben, por nuk ka djathë zvicerane (ose ndonjë djathë, për këtë çështje) në këtë sanduiç. Dhe përmban koleslaw në vend të lakër turshi. Përfundimisht, nuk është i pjekur në skarë - megjithëse ne dëshirojmë të ngrohtë mishin e kripur pak para se të ndërtojmë sanduiç.
Gjithashtu do të vëreni se përveç numrit të feta të bukës (2), ne nuk kemi përcaktuar sasitë e përbërësve të tjerë. Kjo për shkak se versioni më i mirë i mundshëm i këtij sanduiç është bërë me kaq shumë mish viçi, koleslaw dhe salcë ruse si ju mund të përshtateni në mes atyre feta bukë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 feta bukë thekre judeje
- 2 ounces
- viçi i kripur (feta thinly)
- 1 filxhan Coleslaw
- 2 lugë
- Salcë ruse
Si ta Bëni
- Ngroheni viçin e kripur në mikrovalë për disa sekonda derisa të jetë vetëm ngrohtë.
- Përhapni një anë të secilës pjesë të bukës me veshjen ruse .
- Mbylle një copëz bukë në një fetë bukë dhe përhapet rreth e rrotull. Doni një shtresë të mirë dhe të trashë.
- Organizoni viçin e ngrohtë të kripur në fetë e tjera të bukës. Join anët së bashku, fetë dhe të shërbejë me një turshi kopër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 816 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 51 mg |
| sodium | 16.675 mg |
| karbohidratet | 103 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 56 g |