Buka Pita është përdorur për të bërë pita përfundon dhe sanduiçe, por është gjithashtu e mrekullueshme si një bukë me vakte dhe një lugë për uljet; megjithatë, ajo nuk duhet të jetë i tharë ose crisped. Filloni me bukën tuaj të bërë në shtëpi ose blini atë në dyqan. Kjo punon mrekullisht me pita të thjeshtë ose të grurit të tërë - lloji i bukës së sheshtë ose lloji xhepi pita .
Ju mund të tundoheni të shtoni kripë dhe bimë të tjera, por provoni të thjeshtë. Ju mund të jeni të befasuar se sa e shijshme është ajo shije!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pita bukë (çdo lloj)
- 2 tsp. vaj ulliri (ose të mjaftueshme për të pastruar bukën)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400F.
- Brush të dy anët e bukës pita me vaj ulliri.
- Pritini bukën në lagje (për të përdorur si bukë me një vakt) ose më të vogla (për t'u përdorur me ulje dhe përhapje).
- Vendi bukë në fletët cookie dhe piqem për 5-6 minuta. Kthejeni bukën dhe piqni për 3-5 minuta më shumë derisa të keni një kafe të artë të pasur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 246 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 330 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |