Në greqisht: ελιόψωμο, thuaj: eh-lee-OHP-so-moh
Ullinj dhe bukë ... çfarë mund të jetë një kombinim më themelor në një bukë greke? Kjo recetë për bukën greke të ullirit mund të bëhet me ullinj grekë të zinj ose të gjelbër.
Për një version të përditësuar, klikoni këtu: Bukë greke ulliri Eliopsomo
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 3/4 ounces / 200 ml ujë (të ngrohtë)
- 2 1/4 lugë çaji maja të thatë (1 paketë)
- 3 1/4 gota
- miell gjithandej
- 1 lugë çaji kripë deti
- 2 lugë sheqer
- 4 teaspoons vaj ulliri
- 1/3 kile / 150 g
- Ullinj grekë (copëtuar rëndë)
Si ta Bëni
Shkrijeni maja në ujë të ngrohtë.
Në një tas të madh, kombinoni miellin, kripën, sheqerin dhe vajin dhe përzieni. Shto përzierje uji / maja dhe gatuaj në një sipërfaqe të lehtë të floured derisa brumë të qetë dhe nuk i qëndron duart (rreth 20 minuta).
Formoni brumë në një copë të madhe të rrumbullakët dhe vendosni në një enë të mbushur me flour ose fletë cookie në një vend të ngrohtë, të mbuluar me një peshqir kuzhine të lehta dhe të lejoni të rriteni për 40 minuta.
Derdhni brumin, shtoni ullinj dhe gatuani derisa të shpërndahen ullinj në të gjithë brumin.
Ngrohni furrën në 395 ° (200 ° C).
Ndani brumë në 4 pjesë të barabarta dhe formohuni në forma të bukës. Shënoni majën e secilës bukë në 3 ose 4 vende, vendoseni në një pjekje të pjekur (të shpërndarë mirë) në një vend të ngrohtë, të mbuluar lehtë dhe lejoni të rriteni për rreth 20 minuta.
Piqni në raftin e mesëm në 395 ° (200 ° C) për rreth 20 minuta. (Pijet duhet të tingëllojnë i zbrazët kur të caktohen në fund.)
Yield: 4 bukë të bukës së ullirit grek.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 52 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 158 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |