Ky është një version i përzier i Margarita origjinal tronditur . Ajo thjesht merr recetë origjinale dhe hedh gjithçka në një blender me akull, duke krijuar një pije freskuese gëlqereje që është e madhe në ditët e nxehta të verës.
Ju mund të vëreni se ka një sasi të konsiderueshme të përzierjes së thartë në këtë recetë. Kjo është për shkak se përveç shtimit të limonit të vogël në aromën e gëlqeres, ajo gjithashtu shton një sasi të këndshme ëmbëlsie për të kundërshtuar agrume tortike. Në margaritas të tjerë me fruta më të ëmbël, rekomandimi do të ishte përdorimi i përzierjes më pak (ose jo) kosi. Ashtu si me çdo margarita, ju mund të përshtatni shijet që t'i përshtaten shijes tuaj - ky recetë është vetëm një bazë.
Bukurinë e margaritarëve është se ka shumë ndryshime të tjera me pothuajse çdo shije që mund të imagjinoni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan akulli
- 1 1/2 ounces
- tekila
- 1/2 ons
- sekondë e trefishtë
- 1/2 lëng lëng limoni
- 3 ounces
- misër të përzier
- Pykë gëlqereje për garniturë
- Kripë
- për rimming qelqi (opsionale)
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një blender .
- Përzier deri sa të qetë.
- Nëse është e dëshiruar, kriponi buzën e një xhami të ftohtë margarita .
- Hidh përmbajtjen në xhami.
- Zbukurojeni me pykë gëlqere .
Nëse përzierja është shumë e trashë njëherë e përzier, shtoni më shumë lëng: nëse është shumë i hollë, shtoni më shumë akull.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 411 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 15 mg |
| karbohidratet | 82 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 17 g |