Ulje e shijshme e zogjve është e pjekur dhe shërbehet në një tas ushqimor të copëtuar për një barelë elegante. Kjo është një preferuar i partisë që kurrë nuk arrin të kënaqë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan margarinë (ose gjalpë)
- 2 kanaçe të grirë
- clams me lëng (6-1 / 2 ounces secila)
- 1/2 filxhan crumbs bukë (unseasoned)
- 1/2 filxhan djathë djathi
- 10 karafil
- hudhër (pak a shumë për shije)
- 1 qepë të vogël (diced, më shumë ose më pak për shije)
- 1 dash
- Salcë Worcestershire
- 1 dash Tabasco salcë e nxehtë
- 1 copë bukë e copëtuar (raundi 6-inç, brumë i njomë punon mirë, plus më shumë për zhytje)
- Dekoroj: majdanoz copëtuar për garniturë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 gradë F.
- Fetë e lartë nga raundi i bukës dhe rezervë. Duke përdorur një thikë të dhëmbëzuar, prerini me kujdes copat nga qendra e bukës, duke lënë një copë bukë rreth brendësisë, për të formuar një tas për zhytjen e zogjve. Rezervoni bishtin e copave të bukës dhe kapakun për t'u përdorur si dippers.
- Mix margarinë, clams, crumbs bukë, djathë parmendosur, hudhër, qepë, Worcestershire, dhe Tabasco salcat së bashku deri në kombinim.
- Hidhni përzierje djegëse në tas të bukës. Vendosni tasin e bukës në një fletë pjekjeje. Piqem të zbuluar për 30 deri në 40 minuta. Lëreni të pushoni për 15 minuta, pastaj spërkatni me majdanoz të copëtuar dhe shërbejeni të ngrohtë.
- Ndërsa miqtë tuaj konsumojnë dip nga brendësia e tas, ju mund të heqë ose të prerë pjesët e tas vetë për të shërbyer. Tavaja është pjesa më e mirë, pasi zakonisht përfundon i brishtë në pjesën e jashtme, por ngjyhet me atë zhytje të madhe brenda. Përdoreni këtë ide me çdo dip të pjekur të djathit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 192 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 18 mg |
| sodium | 554 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |