Shafran i Indisë i jep kësaj lulelakër ngjyrën e verdhë të ndritshme, ndërsa erëza të tjera marokene dhe limoni të ruajtura shtojnë shije zesty. Shërbejeni atë si një anë të lehtë ose gjellë kryesore vegjetariane.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kokë të madhe të lulelakër
- 1 1/2 lugë çaji
- qimnon
- 1 lugë çaji
- xhenxhefil
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji
- spec i kuq
- 1/2 lugë çaji
- shafran i Indisë
- Piper i zi ose cayenne, per shije
- 1 qepë (copëtuar me copa ose copëtuar kokrra)
- 3 karafil hudhër (copëtuar ose shtypur imët)
- 1/4 deri në 1/3 filxhan vaj ulliri
- 1 limon të ruajtura (me lagje)
- 1 ullinj të kuq të kuq (ose ullinj vjollce)
- 1/2 filxhan me ujë
- 2 deri 3 lugë çaji cilantro të freskët (copëtuar)
Si ta Bëni
- Thye lulelakër në florets vogël; larë dhe ikjes. Përziejeni lulelakër me erëza dhe vendosni mënjanë.
- Në një tigan të gjerë, të thellë ose furrë holandeze, saute qepë dhe hudhër në vaj ulliri mbi ngrohjes mesme për vetëm disa minuta. Shto lulelakër, të ruajtur limon, ullinj dhe ujë dhe të sjellë në një zierje.
- Cover dhe gatuaj për rreth 10 minuta, nxitje butësisht një ose dy herë derisa lulelakër është vetëm tender. Vazhdoni të gatuani, të zbuluar, për të zvogëluar lëngjet vetëm në vaj.
- Sasi e vogël e kërpudhave të freskëta mbi lulelakër dhe për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 373 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 142 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 10 g |