Edamame janë soje të gjelbërta. Edamame e zier me kripë në kulaçet ngrihen duke shtrydhur fasule nga podat me gishta. Është një meze e madhe për t'u shërbyer me birrë . Nëse keni kripë të zier dhe të ngrirë edamame, thjesht shkrijini ato në frigorifer.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lb freskëta
- edamame (në pods, ose edamame të ngrirë në pods)
- 2 tbsp kripë (dhe më shumë për shije)
Si ta Bëni
- Prerë fundin e rrjedhës së secilës pod. Lahet mirë edamame dhe vendoseni në një tas.
- Sasi e vogël e kripës dhe fshij edamame me kripë. (Nëse jeni duke përdorur edamame të ngrirë, lutemi të filloni hapin tjetër.)
- Vlim shumë ujë në një tenxhere të madhe. Shtoni rreth 2 tbsp kripë në ujë të valë .
- Add edamame në ujë të vluar dhe vlim për 3 deri në 4 minuta, ose deri zbutur.
- Drain edamame në një shtylla. Shijoni një edamame dhe nëse nuk është e kripur mjaft, sillni më shumë kripë mbi edamën e zier. Përhapni edamame në një tabaka të sheshtë për të ftohur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 380 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3.710 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 97 g |