Ky copë e lehtë dhe e shijshme e kollës është më shumë se vetëm një sallatë e lakër. Kjo skuqje freskuese e verës është bërë me një shumëllojshmëri të perimeve dhe një salcë të lehtë dhe të lehtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan uthull të bardhë
- 1 lugë çaji Dijon mustardë
- 2 lugë sheqer
- 3 lugë vaj vegjetal
- 1 lugë çaji fara selino
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1/2 lakër të mesme, copëtuar
- 1/2 qepë e kuqe e madhe, copëtuar
- 1 piper mesatar i gjelbër , i copëtuar
- 1/2 piper mesatar i kuq, copëtuar
- 1 kastravec të mesëm, fara hequr, copëtuar
- 1 domate, fara hequr, copëtuar
- 4 qepë të gjelbra, copëtuar
Si ta Bëni
- Në një tigan të vogël, kombinoni uthull, mustardë, sheqer, vaj, farat e selino dhe piper i zi; llokoçis për të kombinuar.
- Sillni një çiban; hiqni nga nxehtësia.
- Kombinoje perimet e copëtuara në një tas të madh; hedh me përzierje të nxehtë salcë.
- Chill tërësisht para se të shërbejnë, pastaj hedh përsëri.
Kjo sallatë është e shkëlqyer me proshutë, qentë e nxehtë ose salcice, dhe është një opsion i lehtë për dritën.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 173 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 54 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 4 g |