Ky ngrirë tenxhere pule gumbo është plot shije! Suxhuk i tymosur, pulave të zeza të gatuara dhe okra me feta janë ndër përbërësit. Dhe, si të gjitha gumbos të mirë, ajo fillon me një roux . Ndjehen të lirë për të shtuar rreth 1/2 kile karkaleca peeled dhe deveined 20 minutat e fundit të kohës gatim.
Shërbyer këtë gumbo flavorful me oriz të nxehtë gatuar dhe një sallatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan
- miell gjithandej
- 1/3 copë vaj gatim (një vaj aromatik neutral, të tilla si vaj misri ose canola)
- 3 gota
- supë pule
- 12 deri 16 ounces tymosur suxhuk, feta rreth 1/2 "trashë (salcice pikante, të tilla si
- andouille )
- 2 deri në 3 gota pulave të gatuara me diced
- 1 1/2 gota feta okra
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 1/2 filxhan copëtuar piper i gjelbër
- 1/2 filxhan selino copëtuar
- 4 karafil hudher, i grirë
- Das e kripës, për shije
- 1/2 lugë çaji piper
- 1/4 lugë çaji terren piper i kuq
Si ta Bëni
Për Roux:
- Në një tigan të rëndë 2-rreshta llokoçis së bashku miellin dhe vajin deri sa të qetë.
- Cook rreth ngrohjes mesme të lartë për 4 minuta, nxitje të vazhdueshme.
- Ulja e nxehtësisë në mes.
- Vazhdoni të gatuani, duke nxituar vazhdimisht, rreth 15 minuta më shumë ose derisa roux të jetë ngjyrë kafe e kuqe e errët.
- Le roux cool.
Për Gumbo:
- Shto supë pule në një tenxhere të ngadalshme prej 3 deri në 6 litra. Ndizet në roux.
- Shto sallam, pulë, okra, qepë, piper i gjelbër, selino, hudhra, kripë, piper dhe piper i kuq.
- Mbulo dhe kuzhinier në LOW për 7-9 orë, ose LARTË për 4 deri në 5 orë.
- Hekni yndyrën.
Shërbyer me oriz të nxehtë të gatuar.
Bën 6 servings.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Pule dhe sallam Gumbo me domate
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 492 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 104 mg |
| sodium | 1,131 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 34 g |