Mustarda e nxehtë ka një pickim të mprehtë që shkon mirë me rrotullat e vezëve dhe aperhetat e tjera të skuqura.
Kjo është një recetë themelore që tregon se si të bëheni dip të nxehtë të mustardës; ndjehen të lirë për të rritur atë me sheqer dhe seasonings të tjera sipas dëshirës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 teaspoons pluhur mustardë thatë
- 3 teaspoons ujë të ftohtë
Si ta Bëni
- Përzierje e ujit të ftohtë në pluhur të thatë mustardë për të formuar një paste. Le të ulen për 10 deri në 15 minuta për të lejuar senar të arrijë shtetin më të butë dhe të shërbejë menjëherë. Nëse nuk përdorni menjëherë, ftoheni në një enë të mbyllur.
- Për të bërë një sasi më të madhe, ndiqni të njëjtat udhëzime, duke mbajtur raportin e sinterit të thatë me ujë të vazhdueshëm.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 21 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |