Mjaltë dhe lëngu i portokallit janë ndër flavors plotësuese që rritin këtë gjellë të shijshme derri . Pjekja e pjekur me mollë dhe patate të ëmbla, duke e bërë atë një vakt të shkëlqyer në një tenxhere .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pjekur pa mish derri derri (3 deri 4 paund, yndyrë shkurtohet)
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1/3 filxhan mjaltë
- 1/4 filxhan lëng portokalli
- 1/4 filxhan ngrirë koncentrat lëng molle (shkrirë)
- 2 lugë çaji piper i zi terren
- 1 lugë gjelle sheqer kafe (e paketuar)
- 3 patate të ëmbla të mëdha (të katërtuara)
- 3 mollë të mëdha (të mbushura dhe të çara)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375 F.
- Vishni një furrë të madhe holandeze të furrës me vaj vegjetal dhe vendosni mbi nxehtësinë mesatare. Kur është shumë e nxehtë, shtoni rosto derri. Cook, kthyer rosto si ju gatuaj deri sa të gjitha anët janë të thekur, rreth 6 minuta. Hiq nga nxehtësia.
- Në një tas të mesëm, kombinoni mjaltin, lëngun e portokallit, koncentratin e lëngut të mollës, piperin dhe sheqerin ngjyrë kafe. Lugë mbi rosto derri. Vendos patatet e ëmbla rreth mishit të derrit. Mbuloni dhe piqni për 2 orë. Mish derri duhet të regjistrojë të paktën 145 F në një termometër të lexuar menjëherë, temperaturën minimale të sigurt për mish derri.
- Vendosni lagjet e mollës rreth mishit të derrit. Pjek, zbuluar, basting shpesh, për 20 minuta, ose derisa mollë janë vetëm tender. Le të qëndrojë derri për 10 minuta para se të presje. Shërbyer mish derri feta, me patate të ëmbla dhe mollë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 533 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 129 mg |
| sodium | 105 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 46 g |