Këto kokrra të lehtë derri gatuaj shpejt në tigan me përzierjen e shijshme salcë. Kombinimi i përbërësve bën një salcë që është e ngjashme me shijen për një salcë Barbecue, por me cilësi të shkëlqyeshme dhe një salcë e ëmbël nga gjithë salconi i boronicës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 deri në 6 bërxolla të derrit
- 2 lugë vaj vegjetal
- 1 qepë të mesme, feta
- 1 mund (15 ounces) tërë salcë e boronicës
- 1/3 filxhan ketchup
- 1/4 filxhan uji
- 2 lugë çaji uthull
- 1 lugë çaji mustardë
- 2 lugë çaji salcë Worcestershire
- 2 lugë sheqer kafe
- dash kanellë
- kripë dash
- dash piper
- 2 lugë miell misri
- 3 lugë ujë të ftohtë
Si ta Bëni
Në një tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme të lartë, thaj bërxollë derri në vaj perimesh, duke u kthyer në të dy anët.
Shto feta qepë në tigan dhe vazhdoni të gatuani për 1 minutë.
Në një tas, kombinoni salcën e boronicës, ketchup, 1/2 filxhan ujë, uthull, mustardë, salcë Worcestershire, sheqer kafe, kanellë, kripë dhe piper; derdh mbi bërxolla dhe qepë. Mbulo dhe ziej për 20 deri në 30 minuta, varësisht nga trashësia e bërxollave, ose deri në tender.
(Shih tabelën e temperaturës së mishit dhe këshillat e gatimit të sigurt )
Kombinoje 2 lugë miell misri dhe 3 lugë ujë të ftohtë në një tas të vogël dhe llokoçis derisa përzierja të jetë e qetë. Butësisht llokoçiseni përzierjen e misrit në përzierjen e derrit. Vazhdoni të gatuani dhe të nxitoni derisa salcë të jetë e trashë.
Shërben 4 deri në 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Hekur Skillet Bërxolla derri me mollë dhe perime
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 471 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 89 mg |
| sodium | 258 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 30 g |