Kjo recetë me salmon të pjekur me të vërtetë me të vërtetë i pëlqen fëmijëve, sepse veshja e fistikë siguron përtypje, ashtu si një peshk i skuqur. Pasi të mësoni se si të gatuani salmon në këtë mënyrë, ju mund të ndryshoni recetë në shumë mënyra. Për shembull, provoni këtë recetë me pecans ose arra macadamia në vend të fistikëve. Provoni herbs të ndryshme (vetëm për ndonjë do të bëjë - çdo gjë që është lënë në kopshtin tuaj ose crisper perime). Ju mund të zëvendësoni kripërat e grirë për Panko në këtë recetë të lehtë dhe të gjithanshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 copë bukë panko bukë
- 1/2 filxhan arra fëstëk finely copëtuar
- 1/2 tsp. trumzë terren
- 3/4 filxhan dhallë
- 4 6 oz. salmon fileto, rreth 1 inç i trashë
- Kripë kosher dhe piper të zi fllad-tokë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 450 F. Fshini një pjatë pjekjeje me llak gatim.
- Në një pjatë me byrek ose pjatë të cekët, përzihet thërrimet e panko bukës, fistikë dhe trumzë. Derdhni dhallë në një enë tjetër të cekët dhe vendoseni pranë përzierjes së panko.
- Sezoni fileto salmon me kripë dhe piper. Dip anën jo-lëkurë të fileto salmon në dhallë, pastaj dip salmon në përzierje panko. Vendoseni salmonin në pjatën e pjekjes, në anën e lëkurës poshtë.
- Piqem salmon në furrë, 14-18 minuta ose derisa salmoni del në pah lehtë me një pirun.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 525 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 119 mg |
| sodium | 371 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 48 g |