Çdo kuzhinier e di se thjesht nuk mund të keni vetëm një recetë për bukë misri. Meqenëse është kaq e lehtë për t'u bërë dhe ka variacione të panumërta të kastravecave për të provuar, shumë prej nesh shkojnë në grumbullimin, përshtatjen dhe krijimin e recetave tona shumë të mira për misër.
Buka e verdhë e përkryer e verdhë është receta ime e preferuar e cornbread. Buka është e fortë, me lagështi dhe prerje pa u copëtuar në copa. Bën 9 servings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan cornmeal
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1/4 filxhan sheqer
- 1/2 kripë kripë
- 3/4 filxhan qumësht
- 2 vezë, rrahur
- 1/4 filxhan gjalpë, shkrirë
- 4 tsp pluhur pjekje
Si ta Bëni
- Furrë ngroh paraprakisht 400 gradë F.
- Në tas të mesëm, përzieni misri, mielli, sheqeri dhe kripë.
- Përzieni në qumësht, vezë dhe gjalpë të shkrirë.
- Llokoçis në pluhur pjekjeje.
- Derdheni në një pan të ngopur 8 x 8 inç. Piqem në 400 gradë F për 25 minuta ose derisa të futet kruese në qendër dalin të pastër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 207 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 66 mg |
| sodium | 548 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |