Balls rumune Mamaliga janë një shembull tjetër i dashurisë së ushqimit të evropianëve lindorë të vendosur brenda ushqimeve të tjera. Qull qumështor - mamaliga - është gatuar deri sa të trasha, të ndarë në topa dhe të mbushur me sallam ose sallam të tymosur dhe të skuqur.
Ndikimi i Mesdheut në kuzhinë rumune evidentohet në këtë qull qumështor i cili është ekuivalent i polenta italiane .
Kjo është një meze e shijshme, ushqim i shijshëm ose ushqim gishtësh i përshtatshëm me kokteje. Zëvendësoni sallamin me copa të proshutë ose djathë feta.
Shiko këtë imazh më të madh.
Bën 6 deri në 8 servime Balls Rumune Mamaliga
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota gjelbërim të verdhë të verdhë
- 2 1/2 gota ujë
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1 filxhan sallam ose suxhuk të tymosur ose piper, zorrë e hequr dhe copëtuar përafërsisht
Si ta Bëni
- Llokoçis misri, uji dhe kripë së bashku në një tigan të rëndë. Sillni një çiban, pakësoni nxehtësinë dhe, duke nxitur shpesh, gatuajini 12 minuta ose derisa të keni mjaft të trashë për t'u ngjitur. Llokoçis në gjalpë dhe rregulloni seasonings.
- Vaj nxehtësie në një tenxhere me thellësi të madhe ose fryerje të thellë në 350 gradë. Duke përdorur një lugë cookie, pjesë nga topa. Flokët mamaliga në pëllëmbën e dorës, shtoni një copë salami në qendër, mbyllni plotësisht dhe rrokulliset në një top.
- Pritini topa 2-3 minuta ose deri në kafe të artë. Drain në peshqir letre. Shërbyer të ngrohtë me domate feta dhe bimëve të freskëta ose, të jetë jo tradicionale, me një salcë zhytje marinara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 146 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 71 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |