Hummus domate basil është një aromë e guximshme, emocionuese e hummus që ka një ndikim të Mesdheut. Perfect me pita tubacioneve të nxehtë! Më shumë receta hummus
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qiqra, drenazhuar dhe shpëlarë, ose ngjyhet nëse përdoret tharë
- 1 mund (15 ounces) tërë, domate peeled
- 2 lugë tahini
- 2 1/2 lugë gjelle lëng limoni të freskët
- 2 1/2 lugë gjelle vaj ulliri
- 1/4 lugë çaji qimnon
- 1 karafil të hudhër, i grimcuar
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 1/2 lugë gjelle basil, copëtuar
Si ta Bëni
Në një blender ose përpunues të ushqimit, përzieni kafkesat. Shtoni domate, vaj ulliri, tahini, lëng limoni, hudhra, qimnon, borzilën dhe kripën derisa përbërësit të formojnë një qëndrueshmëri të butë, ngjitëse. Derdhni përzierjen në një tas të madh që shërbehet. Mbuloni dhe ftohuni për një orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 295 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 134 mg |
| karbohidratet | 40 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 12 g |