Eggnog pa vezë ? Asgjë as pak tofu dhe soymilk nuk mund të trajtojnë. Ky " eggnog " i egër nuk është shumë i trashë dhe do të kënaqë edhe ata që thonë se nuk u pëlqen soymilk. Bëni këtë vegan, përzierje eggnog eggless para kohe, pastaj përzierje me kube akulli vetëm para se të shërbejnë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 21 ounces tofu (jashtezakonisht jashtezakonshme)
- 2 gota
- qumësht soje
- 2/3 filxhan sheqer turbinado (ose sheqer të lehta kafe, ose sucanat, ose përdorni 1/2 filxhan mjaltë ose 1 sheqer me sheqer alternative të lëngshme)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan me ujë (të ftohtë)
- 1 filxhan
- rum (ose
- raki )
- 4 1/2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 20 kube akulli
- Garniturë: arrëmyshk
Si ta Bëni
- Vendi thekur tofu dhe soymilk në një blender me sheqer dhe kripë.
- Përzihet deri në shumë të qetë.
- Hidhni këtë në një tas të madh ose shtambë, dhe lëvizni në ujë, rum ose raki dhe vanilje.
- Mix mirë, mbuluar dhe ftoh deri në kohën e shërbimit.
- Për të shërbyer, përzier gjysma e përzierje në blender me 10 nga kube akulli deri frothy.
- Përsëriteni me gjysmën tjetër.
- Shërbejnë në gota me arrë arrëmirë të spërkatur në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 194 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 28 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |