Ky recetë për kolachky vjen nga Sophia Saliwonczyk, i cili është serb. Kjo është një variant i kolaczki polak që përdor maja dhe një kombinim të shkurtimit dhe gjalpë për të prodhuar një pastë të mrekullueshme të pjekur.
Shiko këtë imazh më të madh.
Ngrini të bardhët e mbetura të vezëve dhe ruani për recetat e bardha të vezëve të mbetura .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6-ons maja (tortë të freskëta, ose 1 paketë maja aktiv të thatë)
- 5 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
- Shkurtim 1/2 paund (perime)
- 1/2 pound / 2 shkopinj gjalpë (zbutur)
- 3 yolks vezë të mëdha
- 1 filxhan krem kosi
- Garniturë: plotësimi i zgjedhjes
- Garniturë: sheqerët e konfeksioneve
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, përzieni së bashku miellin dhe maja. Puna në Crisco dhe gjalpë. Shto vezë dhe salcë kosi, përzierjen me duart tuaja derisa të përfshihen mirë. Formoni në një top, përfundoni me plastike dhe rënjeni të paktën 1 orë ose brenda natës.
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Linjat e pjekjes së linjës me letër pergamenë ose piqni në pans ungreased.
- Sperrni sheqerin e grimcuar ne nje siperfaqe te sheshte. Hidhni brumin në një trashësi prej 1/4-inch. Pritini në qarqe 3 inç. Vendi 1 lugë gjelle të mbushjes në qendër dhe ose dyfishtë dy skajet në qendër dhe majë, apo dele në gjysmën, crimping buzë, për të formuar një formë gjysmë hënë. Transferimi kolachky të përgatitur pan dhe të përsëritur derisa të gjithë brumë është përfunduar.
- Piqni 15 deri në 20 minuta ose derisa të filloni të ngjyrë kafe. Ftohtë dhe pluhur me sheqer të konfeksioneve. Shitore të mbuluar fort.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 243 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 80 mg |
| sodium | 93 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |