Kjo recetë vinaigrette shallot është salcë e shtëpisë për shumë restorante franceze. Ofron një bazë të shkëlqyeshme dhe aromë neutrale, por të zinkuar për lloje të shumta të sallatave dhe enëve me perime të pjekur në skarë. Provo salcë me shije me aroma të kundërta, si sallata që shfaqin fruta, ose nxisin shije të buta, si kungull i njomë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë uthull musht molle
- 1/2 lugë çaji mustardë (
- Dijon )
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji
- piper i zi (toka)
- 1/2 filxhan vaj perimesh (drita ekstra e ullirit ose canola)
- 2 shallots mesatar (copëtuar imët)
Si ta Bëni
Vendosni të gjithë përbërësit në një kavanoz dhe shkundni derisa veshja të përzihet mirë. Alternuar, ju mund të lëvizni fuqishëm përbërësit në një tas të vogël derisa të përfundojnë së bashku.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 167 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |