Kjo meze e thjesht shijshme është e madhe për të shërbyer kur keni nevojë për një pickim të lehtë dhe të lirë. Ato janë bërë duke i mbështjellë buka me krem djathi, spinaq dhe sallam.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 24 feta salami (thinly feta, diametri më i madh salami, më mirë)
- 4 ounces zbutur krem djathi
- 24 gjethe spinaq (ose
- arugula lë, shpëlarë dhe patted thatë)
- 24 bukë shkopinj
Si ta Bëni
- Përhapni çdo fetë të sallamit me një lugë çaji djathë krem. Vendosni një gjethe spinaq në mes të fijes.
- Vendoseni majën e një buke në buzë të fasadës së sallamit dhe rrokullisni fort. Përsëriteni, dhe grumbulloni sallamet në një tabaka shërbyese; të shërbejë menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 37 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 7 mg |
| sodium | 99 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |