Simmering brinjë në salcë shton shije në këtë specialitet Montreal.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 £ spareribs *
- Sauce:
- 1 1/2 filxhanë sheqer kafe
- 1 1/2 gota Ujë
- 4 - 5 karafil hudhër
- 4 1/2 lugë salcë soje të lehta
- 1 1/2 lugë
- mustardë të thatë
Si ta Bëni
1. Sillni një tenxhere të madhe të ujit për të vlim. Pritini brinjët larg. Shtoni spareribs në ujë të valë, të mbuluar, dhe të lejojë të ziej për 30 minuta deri tenderit.
2. Ndërsa spareribs po fryhen, përzieni së bashku përbërësit e salcës (sheqer kafe, ujë, karafil hudhër, salcë soje të lehta dhe mustardë të thatë).
3. Hiqni spareribs nga tenxhere, dhe fetë mishit mes eshtrave. Nëse ju pëlqen, lënë mënjanë mish derri për t'u përdorur në një recetë tjetër.
Pastroni tenxhere.
4. Shto përbërësit salcë në tenxhere dhe të sjellë një çiban. Shtoni spareribs, sillni një çiban, dhe ziejini për 10 - 15 minuta. Shërben 4 deri në 6.
* Ky recetë është shumë i adaptueshëm - mund të përdorni edhe 2 ose 4 kilogram sparerib dhe përshtatni përbërësit e tjerë në përputhje me rrethanat.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1060 |
| Fat i shëndoshë | 69 g |
| Fat i ngopur | 25 g |
| Fat i pangopur | 31 g |
| kolesteroli | 274 mg |
| sodium | 967 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 69 g |