Përdorni çdo lloj nenexhiri të kopshtit që keni në dorë për këtë recetë; të gjithë punojnë mirë. Shërbyer në mes të kurseve, kjo e bën një pastrues freskues me shije.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan të mbushur me gjethe nenexhik të copëtuar
- 2 gota ujë
- 1 1/2 filxhan sheqer i grimcuar
- ¼ filxhan verë të bardhë ëmbël
- 1 lugë çaji lëng limoni
Si ta Bëni
Në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë e mesme, sillni nenexhik, ujë dhe sheqer të copëtuar në një zierje. Mbuloni enën, pakësoni ngrohjen pak, dhe gatuani për rreth 3 minuta, derisa sheqeri të shpërbëhet. Hiqni nga nxehtësia dhe freskoni përzierjen në temperaturën e dhomës. Llokoçis në verën e bardhë dhe lëng limoni. Chill përzierje për 2 orë. Freeze në një krijues akullore sipas udhëzimeve të prodhuesit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 345 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 6 mg |
| karbohidratet | 85 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |