Kjo recetë për brumë bazë polake pierogi është një kombinim i thjeshtë i miellit, vezëve, ujit dhe kripës. Ju mund të keni nevojë të shtoni pak më shumë ujë ose pak më shumë miell në bazë të lagështirës së ditës, peshës së miellit etj. Brumi nuk duhet të jetë i thërrmueshëm, as duhet të jetë ngjitës.
Merrni fëmijët e përfshirë në këtë projekt.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- miell gjithandej
- 2 vezë me temperaturë të madhe të rrahur
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/3 filxhan uji (i vakët)
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm, kombinoni vezë, kripë dhe ujë, dhe shtoni miellin. Gatuaj derisa brumi është i fortë dhe i përzier mirë. Mbuloni me një tas të përmbysur ose lirshëm me përfundimin e plastikës dhe lejeni 10 minuta deri në 1 orë.
- Puna me gjysmën e brumë në një kohë. Ndiqni këto udhëzime hap pas hapi për mënyrën e rrotullimit, prerjes, mbushjes dhe gatimit të pierogjës .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 756 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 904 mg |
| sodium | 1.757 mg |
| karbohidratet | 67 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 39 g |