Kjo sallatë bazë Waldorf është një kombinim klasik i mollëve, majonezë selino, dhe arra. Shërbejeni sallatë në zarzavate të freskëta të sallatës të përzier ose marule. Shtoni disa rrush të thatë ose kastrave të thata në sallatë nëse dëshironi.
Sallata bazë Waldorf daton në fund të 1800s. Arra u shtuan në vitin 1928, së bashku me rrush. Ky version nuk përfshin rrush, por mos ngurroni të shtoni rreth 1 filxhan rrush pa gjysmë të përgjysmuar për një sallatë të përditësuar Waldorf.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota mollë (copëtuar rëndë, rreth 2 mollë të mesme)
- 1 filxhan selino (copëtuar)
- 1/2 filxhan majonezë (ose për shije)
- 1/3 filxhan arra (copëtuar kokrra)
Si ta Bëni
- Hedh të gjithë përbërësit së bashku në një tas shërbyese.
- Shërbyer sallatë Waldorf në zarzavate të përziera sallatë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 289 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 196 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |