Çfarë mengjesi ushqimesh të papërpunuara të ushqimit - Ditën e Falënderimeve, Krishtlindjet apo ndonjë rast tjetër - do të ishte i plotë pa patate të pjekura? Mangësia e papërpunuar e parsnipsit përzihet mirë me lulelakër për t'ju sjellë një interpretim të papërpunuar vegan të recetës më të preferuar klasike të festave ndonjëherë. Shërbyer vegan tuaj të para "patate pure" me lëng mishi kërpudha ushqimore të papërpunuara dhe Sallatë Quinoa Sprouted . Mos harroni kokrra të papërpunuara kungull !
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhanë lulelakër (copëtuar)
- 1 1/2 gota parsnips (copëtuar)
- 1/4 filxhan
- vaj ulliri i ftohur
- 3 lugë
- maja ushqyese
- 1 lugë çaji kripë deti
- 1/2 lugë çaji piper i zi (ose për shije)
- 1/2 lugë çaji
- nama shoyu (ose të shijojmë)
Si ta Bëni
- Vendosni të gjithë përbërësit në një procesor të ushqimit të pajisur me S-teh dhe të procesoni për 30 sekonda ose deri sa të arrini qëndrueshmërinë me të cilën jeni të lumtur.
- Shërbejeni menjëherë ose vendosni mënjanë në temperaturën e dhomës. Nëse jeni frigorifer, ju mund të dëshironi të ngrohni lulelakrën tuaj dhe parsnips pak në një tigan mbi ngrohjes ulët para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 123 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 39 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |