Recetë për suprizë
Supriza është një salcë e përfunduar e bërë nga pasurimi i salutës së puleve me krem të rëndë.
Suprechme Sauce është një shoqërim ideal për pule të thara. Është gjithashtu baza nga e cila ndërtohen disa salca të tjera klasike - të tilla si Fërgoni, Mushroom ose salcat Aurora.
Gjithashtu shih: Salcat e Nënës
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 viç pule pule velouté
- 1 filxhan krem të rëndë
- 1 lugë gjelle gjalpë
- Kripë kosher
- Piper i bardhe (terren i fresket, per shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan të thellë, butësisht ngrohjen e kremit të rëndë vetëm nën një zierje , por mos le ta vlojë. Mbuloni dhe mbani të ngrohtë.
- Nxehtësia e velouté në një tigan të veçantë mbi ngrohjes mesme të lartë. Sillni një çiban, pastaj ngrohni më pak në një zierje dhe zvogeni për rreth 5 minuta ose derisa vëllimi i përgjithshëm të jetë zvogëluar me rreth një filxhan.
- Llokoçis krem të ngrohtë në velouté dhe ta sjellë atë përsëri në një zierje për vetëm një moment.
- Llokoçis në gjalpë, sezoni për shije me kripë Kosher dhe piper të bardhë dhe vetëm një dash lëng limoni. Zgjejuni nëpër gotë dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 263 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 90 mg |
| sodium | 95 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 17 g |